top of page
dance temple (2).png

מידע חשוב: כרטיסי מוקדמות אחרונים! זה הזמן לשריין את המקומך באירוע. אל תפספסו...

 

מי שלא רכש מראש - הכניסה למסיבה תהיה על בסיס מקום פנוי בלבד!

אנחנו פותחים את השער למפגש הבא שלנו: זוהי קריאה לחגוג איתנו את החיים. נשוב למקום שבו החירות שלנו היא אינסופית, אהבה בכל פינה, החיבוק של הרחבה הוא ללא תנאי והחיוך של כולם, לא יורד מהפנים. במיוחד למסע הקרוב, נצא למסע לילי, מפגש קצה, איפשהו בסמטאות יפו העתיקה...

 
אודות עלמא (2).png

ברוכים הבאות לדאנס-טמפל!

שמחים ונרגשים להזמין אתכם לסיבוב השני שלנו בסדרת המפגשים ( פורים היה הסיפתח :) לעונה הקרובה וזה מרגש אותנו מאוד.  יש לנו בית חדש בעיר הגדולה! מדהים ביופיו ותפור למידותינו. הדאנס-טמפל הוא מפגש בין הקהילה, המוזיקה והאמנות. אירוע המקדש את התדר האנושי, והמקצב שמלווה אותנו משחר האנושות, המקצב של הלב...

 
 
 
Alma Purim Lineup

 LINE UP 
כמו תמיד הליינאפים שלנו בנויים ברמה הגבוהה ביותר ליצירת מסע מוזיקלי עוצמתי. גם הפעם הליינאפ הולך לקחת אותנו למחוזות מרחיקי לכת. האוס-טכנו-טראנס.

 
 
3.png

DARWISH
דוד אברמוב, אחד האנשים שהם אבני דרך בסצנת הטראנס הישראלית. הסטים של דרויש מלאים ברגש, שבטיות והמון לב. דרויש יגיע למסע של שעתיים מלאות ויעבור איתנו בתפר הקסום של טכנו לטראנס. האמת, אנחנו סופר מתרגשים לקראת הסט הזה, הולך להיות מיוחד!

5.png

T-PUSE LIVE
עומר גני, אולי אחד האמנים הכי מעניינים בסצינה המקומית. טי-פוש יגיע לסט משולב כלים חיים. הכל באווירה אתנית עם פס קול לנשמה. הופעה שאסור לפספס!

4.png

FUNKAMLE
הגמלים מוטי ונריה חוזרים אלינו לסיבוב נוסף על הדבשת. כל פעם שהם עולים לעמדה מגיעה רוח מהמדבר וסאונדים מאפריקה. תתכוננו לחפלה רצינית!

7.png

BRILLANTINI
גם הפעם הרזידנט שלנו יגיע לעשות בלאגנים. רם מפתיע כל פעם מחדש ומעניין לאן הוא יקח את הסט בסיבוב הזה. צפו להפתעות וידיים באוויר.

6.png

DAWN BLUM
שחר בלום, אבא עלמא מגיע לסט מיוחד מהפרויקט שלו דון. סואנדים מהחלל, סינתיסייזרים ויכולות תיקלוט בחסד. סט שנוגע בקצה של הנשמה וחזק בלב. הולך להיות מעניין במיוחד!

Alma Purim Art

Art & Visuals

מוטיב שמוביל אותנו זה דגש על אמנות לא-קונבנציונלית. במשתה יהיו אומנים בלייב פזורים במרחב, וויז'ואלס של האלוהים הישמור אותנו, ודמויות מהחלל.

dance temple (Facebook Post).png

MASTERDAMUS
דוריאן נתן, אחד אמני הוויז'ואלס הגדולים בארץ ובעולם מגיע לתת לנו הצגה שלא רואים כל היום! המרחב של הרחבה הולך להפוך לחווית סאונד ויז'ואלס מחוברת. זה הולך להיות משוגע לחלוטין! אולי אתם הוזים או בעצם לא :)

 
6.png

Date & Time
פתיחת שערי הטמפל שלנו ביום חמישי 02.05.24 בשעה 23:00 ונסיים עם הזריחה. ממליצים לבוא מוקדם ולהתכונן למסע בין מימדים

 
 
7.png

Location
יש דלת קסמים בסמטאות יפו העתיקה, שדרכה עוברים למימד הדאנס-טמפל של עלמא. הטמפל שלנו היא מבנה ייחודי, עם חללים עטורי קשתות מהתקופה העותמנית, וגג המשקיף אל כל יפו העתיקה.

מיקום האירוע - חמאם יפו (טיילת מפרץ שלמה 10, יפו)

ALMA PURIM (1080 x 1080 px) (5).png
8.png

Get Your Tickets
שימו לב, סבב כרטיסי מוקדמות אחרון!
זה הזמן להצטרף

 

שלושה סבבי כרטיסי מוקדמות: 
עכשיו ומיד - 100 ש"ח - Sold
בדיוק בזמן - 130 ש"ח - Sold
סבב אחרון! - 150 ש"ח - Now
 

כרטיסים בכניסה על בסיס מקום פנוי בלבד!

 
 

עוד פרטים חשובים:
-הכרטיס הוא אישי ולא ניתן להחלפה/המרה ללא אישור ההפקה.
-הכניסה לאירוע היא מגיל 24+

-ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לאישור כרטיסים פרטני.
-אין להכניס: סמים, נוזלים, מזון, כלי מתכת, כלי נשק, בעלי חיים וילדים.
-יש להשמע להראות צוות האבטחה והסדרנים
.
-ביטול הזמנה בהתאם למדיניות הביטולים כאן
-החלפת כרטיסים תתאפשר עד 36 שעות לפני האירוע מול ההפקה בלבד!

-כמו שאתם יודעים, אנחנו במדיניות אפס סבלנות להטרדות. אנחנו סומכים עליכם, שמרו כמו תמיד על המרחב האישי של כל נפש באירוע לכל עניין באירוע אנא פנו לצוות הפקה, אבטחה או הבר ונטפל בצורה מיידית.


מחכה לראותכם, עלמא 💜

 
Anchor 1

רכישת כרטיסים כאן
בסוף הרכישה תקבלו מייל עם סטטוס ההזמנה שלכם, חכו בסבלנות עד לאישורה

 
 
bottom of page