top of page
ALMA PURIM (13).png

האגדה מספרת על משתה הפורים-עלמא המסורתי. יצורים בשלל צורות וגוונים יתאספו יחדיו לערב אקסקלוסיבי ומיוחד, של שמחה והילולה.

בערב הזה הכוכבים יסתדרו ושערי השמים נפתחו. כל המלכות והמלכים, הפיות והשדונים יצאו למסע בין צלילים צבעוניים במשתה המלכותי.

הזיות, תחפושות, שירים וריקודים. הנכם מוזמנים לעלמא פורים!

אודות עלמא.png

אז מה מחכה לנו במשתה?

כמו תמיד אנחנו אוהבים לקחת את הערב המיוחד הזה לקצה של הקצה. הפעם אנחנו יוצאים לחוויה אורבנית בטירה מלכותית וסודית. תתכוננו לערב קיצוני, בין חלום למציאות, מוזיקה שתרים לנו את הידיים חזק באוויר וחגיגה שתכניס אור ושמחה, ותיצרב חזק בלב שלנו...

Alma Purim Lineup

 LINE UP 
מי שכבר הספיק להכיר אותנו, הליינאפים שלנו בנויים ברמה הגבוהה ביותר ליצירת מסע מוזיקלי עוצמתי. גם הפעם הליינאפ הולך לקחת אותנו למחוזות מרחיקי לכת, בין הגבוה לנמוך. מהאוס, לטכנו וטראנס.

5.png

Eitan Reiter
איתן ריטר, אחד המפיקים המוזיקליים הגדולים בארץ ודיג'י בחסד עליון. עם רפרטואר עצום של מעל 20 שנה בעשייה במוזיקה. תחת כיכובו איתן חלק מפרויקט LOUD האגדי, OUT OF ORBIT ועוד. עם שיחרורים בלייבים הנחשקים ביותר ושיתופי פעולה עם: The Doors, נגה ארז, בלקן ביט בוקס, שפונגל, רד אקסס ועוד... איתן מגיע לסט של שעתיים מלאות וביחד נחקור את הדרך שלנו לרקוד ואת המוזיקה עצמה. יהיה עוצמתי!

4.png

ITAI REZNIK (Angata)
איתי רזניק, חלק מהצמד המדהים אנגטה יגיע לתת לנו את השואו האישי שלו בסיפור. איתי שואב את ההשראה ממאמא אפריקה, מוזיקת האוס-טכנו מקפיצה בשילוב כלים חיים: תופים, קסילופון ועוד. הולך להיות שמח

7.png

URIAH KLAPTER
מוכר בהופעותיו בכל מועדון ופסטיבל בארץ ובחו"ל, קלפטר הוא תקליטן ומפיק מחונן אשר הקדיש את חייו לאולפנים ולעמדות הדיי גיי. כשחקן דגל בסצינה המקומית, רפרטואר הסטים של קלפטר נעים במגוון רחב ואקלקטי, עם דגש עיקרי על מינימל טכנו, אלקטרו האוס ואינדי, תמיד מותאמים ותפורים לרגע ולמקום. 

6.png

Wöllner
טל וולנר יגיע עם רוחות המדבר להעיף אותנו בסט בשילוב כלים חיים. וולנר יקח אותנו למסע מוזיקלי אותנטי, בשילוב ביט שעושה שמח והרבה ידיים באוויר. 

8.png

BRILLANTINI
הרזידנט שלנו רם ברילטיני. רובכם כבר מכירים היטב, הסטים שלו תמיד עושים שמחה גדולה, דיג'י הבית שלנו הולך להעיף אותנו גבוה כמו תמיד.

9.png

AURORA
את אורורה גילנו לא מזמן והיא כוכבת עולה ללא ספק! אור גרנות מוזיקאית מדהימה מגיעה לסט האוס מיוזיק לייב בשילוב עם קלרינט. זה יפיפיה וקסום ומעיף!

Alma Purim Art

Art & Visuals

מוטיב שמוביל אותנו זה דגש על אמנות לא-קונבנציונלית. במשתה יהיו אומנים בלייב פזורים במרחב, וויז'ואלס של האלוהים הישמור אותנו, ודמויות מהחלל.

 
 
 
 
ALMA PURIM (1080 x 1080 px) (4).png

MASTERDAMOS
דוריאן נתן, אחד אמני הוויז'ואלס הגדולים בארץ ובעולם מגיע לתת לנו הצגה שלא רואים כל היום! המרחב של הרחבה הולך להפוך לחווית סאונד ויז'ואלס מחוברת. זה הולך להיות משוגע לחלוטין! אולי אתם הוזים או בעצם לא :)

6.png

Date & Time
פתיחת שערי המשתה שלנו ביום חמישי 14.03.24 בשעה 23:00 ונסיים עם הזריחה. ממליצים לבוא מוקדם ולהתכונן למסע בין מימדים

7.png

Location
האגדה מספרת שיש דלת קסמים בסמטאות יפו העתיקה, שדרכה עוברים לטירה המלכותית לפורים עלמא הקרוב. הפעם המשתה, שלנו בגרסה אורבנית. הטירה שלנו היא מבנה ייחודי, עם חללים עטורי קשתות מהתקופה העותמנית, וגג המשקיף אל כל יפו העתיקה.

מיקום האירוע - חמאם יפו (טיילת מפרץ שלמה 10, יפו)

 
 
8.png

Get Your Tickets

שימו לב, מוזלים אחרונים בהחלט!
לאחר מכן כרטיסים בקופות האירוע בלבד.


שלושה סבבי כרטיסי מוקדמות: 

ליצן נחמד - 100 ש"ח - SoldOut
אסתר המלכה - 130 ש"ח - SoldOut
אני פורים - 150 ש"ח - NOW
 

שימו לב, כרטיסים בכניסה יעמדו על 170 ש"ח
ועל בסיס מקום פנוי בלבד!

 
 
 

עוד פרטים חשובים:
-הכרטיס הוא אישי ולא ניתן להחלפה/המרה ללא אישור ההפקה.
-הכניסה לאירוע היא מגיל 24+

-ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לאישור כרטיסים פרטני.
-אין להכניס: סמים, נוזלים, מזון, כלי מתכת, כלי נשק, בעלי חיים וילדים.
-יש להשמע להראות צוות האבטחה והסדרנים
.
-ביטול הזמנה בהתאם למדיניות הביטולים כאן
-החלפת כרטיסים תתאפשר עד 36 שעות לפני האירוע מול ההפקה בלבד!

-כמו שאתם יודעים, אנחנו במדיניות אפס סבלנות להטרדות. אנחנו סומכים עליכם, שמרו כמו תמיד על המרחב האישי של כל נפש באירוע לכל עניין באירוע אנא פנו לצוות הפקה, אבטחה או הבר ונטפל בצורה מיידית.


-תחפושות חובה!-

מחכה לראותכם, עלמא 💜

Anchor 1

רכישת כרטיסים כאן
בסוף הרכישה תקבלו מייל עם סטטוס ההזמנה שלכם, חכו בסבלנות עד לאישורה

 
 
bottom of page