top of page

פורנו | הטור של שפי


פורנו, ומה שבא איתו יד ביד.


כולם מדברים על זה, אמנם עם החברים הקרובים יותר, וסבתא מצד אבא. אבל זה קורה כך או כך. אז בואו נעשה את זה פומבי. כי על הזין, ואין שום סיבה להתבייש: כולם עושים את זה. ואתם יכולים להיות רגועים, כי כנראה שעל כל אחד מכם שהוא חושב שהוא סוטה דפוק, יש שניים הרבה יותר גזורים שממש אוהבים רדיאטורים 12 צלעות בקטע מיני.

הרוב המוחלט של המאמרים שנמצא באינטרנט על פורנו יהיו נגדו, ולא על כמה שהוא אדיר ואיך הוא היה שם ותמך בך בתקופות הקשות בחיים שלך: כשצחקו עליך בבית ספר וכשחשבת שאתה שונה, היו בנות שקיבלו אותך באהבה ביד אחת, ומלפפון בשניה.

אז החלטתי לכתוב מאמר חיובי, כי לא הכל אפל ודפוק בעולם הזה. לא כולם סובלים או אבודים... לא שלא תצליח למצוא כאלו אם תרצה.

תתפלאו לדעת שיש זוהר ותהילה בתעשייה הזאת, מפרסים נוצצים עד טקסים מכובדים. מכוניות יקרות ושמפניות של גנגסטרים, יאכטות לבנות ונקיות למרות שהן של פורנו וים קוק.


אנחנו דור הפורנו.

אם אתה בן 17, אתה לא דור הפורנו, תלך מפה. אמא שלך ואני מדברים.


אנחנו ראינו את עיתוני הפלייבוי מתחלפים לדיגיטלי בדיוק לפני שזה שינה. אנחנו הדור הראשון שפורנו היה אשכרה נגיש לו - בלחיצת כפתור.

אני לא מדבר על 'בנות שובבות בצרות 12'. בשביל זה דוד שלך היה הולך לוידאומט ומאחר להחזיר את הסרט בשלושה ימים ומשלם 50 שקל קנס, על פורנו. הוא היה משלם על פורנו. אתם מבינים את זה? דוד שלך הדפוק הזה תאמין לי.

התחלנו דרך עולם הסקס של ענת: sex4free, זוכרים איך זה מרגיש לחכות ל-16 מגהבייט פורנו במשך חצי שעה? ציפיה שלא קיימת היום. ואנחנו חווינו אותה בתחילת הדרך של הפורנו הדיגיטלי.

הקאזה, הוירוסים, והפורנו של החצי מגה שהכריח אותך לשפשף על 8 פיקסלים. ה-German Gym המוכר. תחפשו, אתם תהיו בהלם, מילה.

Heather Deep Throat ליוותה אותי בחטיבה עם הבולבול המרשים והקבוע שלה ושאר השמו הפורנוגרפיים דאגו להצלחות המיניות הראשונות שלי, הסרטים האלו לימדו אותי בדיוק איך לגעת, טכנית. ואיך אני צריך להראות כשאני עושה את זה

היום הגענו לשיא חדש של הפקות הוליוודיות בשם-X-Art שדואגים להציב מולך את האנשים הכי יפים שמוכנים להזדיין מול מצלמה בשביל כסף, הפקה שבעבר עשתה את טיטאניק, ובמאי שבעברו יש את '300'. קיצר, טרור.


קבלו סטטיסטיקות שיעיפו אתכם באוויר פעמיים, ותנו למספרים לדבר מלוכלך.

40% מהאינטרט זה פורנו.

9 מתוך 10 אנשים נכנסים לפורנו חינמי. יש 1 מ-10 ששם כסף וכנראה סטטיסטית הוא גם ממש סוטה ויש לו צריף.

1 מ-5 חיפושים בסמארטפון הם בעלי אופי פורנוגרפי. כשאתה נוסע באוטובוס וכולם בוהים בטלפון - מישהו מהם ממש דפוק עכשיו באוטובוס.

הכנסה שנתית של 13 מיליארד דולר לתעשיית הפורנו בארצות הברית בלבד.

80% מכוכבי הפורנו הודו שהשתמשו במריחואנה, 50% באקסטות.

9 מ-10 גברים נחשפו לפורנו לפני גיל 18. זה הגיוני כי 1 מ-10 גם אוכל את המחק בשיעור.


אז למה פורנו?

כי מעל הכל, זה קל.

ככה: אני אוהב תחת גדול, ובפורנו שלי יש תחת גדול. וכשהייתי קטן זה היה מורות. יש כאלו שאוהבים סאדו, קשירות, כפות רגליים, ובנות עם בולבול. שזה בעצם גברים עם ציצים פשוט ברמה ממש גבוהה. כי אם ראינו פורנו כמו אנשים רגילים, אז כנראה שנחשפנו להכל בשלב כזה או אחר. גם לסרטון הזה, כן זה, שלא יצא לך מהראש בחיים.

זה כל כך קל ונוח: אני לא צריך להדבק לאסלה או לקחת סיכון של להחליק במקלחת משימוש יתר במרכך. אני לא צריך לנסות להתרכז בכל הכוח כשמחשבות על בעיות כלכליות קופצות לי לראש ולנסות לחפש את הסצנה הספציפית בדמיון שעכשיו תקפיץ לי הכל ואני אצטרך לחזור עליה שוב ושוב.

לא. אני פשוט יושב, לוחץ, והולך על זה. ממש כמו מקדונלדס, עם מגש של כסף במקום פלסטיק.

דרך אגב, יש דיבור חזק שהדור החדש הולך לאונן ביד שמאל כי העכבר בצד ימין וככה הם יגדלו. שתדעו.


מה שמאחד את כולנו.

יש תרבות שלמה, אישית ודומה לכל אחד ואחד מאיתנו. וכל זה מסתכם בלגעת בזין. אז מה אם הוא שלכם. הוא זין, ואתם עפים עליו פול-פאוור ורוצים לגעת בו עוד ורוצים שהוא יגמור. לא חשבתם על זה ככה? הנה תחשבו.

כולנו מכירים את הרגע בו אתה שולף את הטישו ומכין אותו, המגעילים יותר פשוט מקרבים את הפח, והילדים מבינינו מביאים את הגרב המיוחדת שאמא בדוק תמצא מתישהו ומאז הכל יהיה שונה.

חלקנו מרביצים על יבש. שאני לא בדיוק מבין את זה, כי יבש זה להומלסים. חוץ מזה אתם גם יהודים, יש לנו הרבה פחות מגרש. וזה שווה את הללכת להתנקות אחרי זה, גם אם אתם ממש לפני שינה.

חלקנו עפים על קרם ידיים\רגליים\גוף שהריח שלו יעשה לנו קצר במוח אם נריח אותו בטעות גם עשרים שנה אחרי. כי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. כן, זה חוק. אם לגבר יש קרם ידיים במקום נגיש בחדר, זה לא לידיים. ואם לא הבנתם, אז זה כדי לאונן.

המקצוענים מבינינו (אני), משתמשים בחומר סיכה על בסיס סיליקון. סיליקון, לא מים. זה כמו ההבדל בין מי עדן, למי אסלה - בבית אבות בתאילנד. ואם אתם חושבים שאולי יש להם צנרת סבבה שם אז אין להם.


כל זה טוב ויפה, אבל יש בעיות שחובתינו לדעת מהן.

אמא תמיד אמרה שפורנו מעוות את התפיסה שלי לגבי אהבה, ועשיית אהבה. היא אמרה לי את זה בכיתה ח', ועדיין אני לא מבין מה היא רוצה. היא גם אמרה לי שהרקוב של הבננה זה דבש.

אבל אני משער שאם כולם אומרים את זה אז יש משהו מאחורי זה. קיצר, תנסו לא להתבלבל, ולהפריד עם חוצץ ענק בין אהבה, לפורנו.

מה שבטוח, ואין ספור מחקרים אומרים, הוא שפורנו גורם לרף הגירוי המיני שלנו לעוף לשמיים ויגרום לנו לא להתרגש מסקס "רגיל".

"אחיזת המוות" המוחצת של חלקנו בתהליך עוד יותר גורעת, ואז גם סף הגירוי הפיזי עולה. אז שחררו קצת, אל תחנקו אותו. ואם כבר חנקתם וחישלתם אותו, אז קחו שבועיים עדינים עם עצמכם כדי להחזיר את הרף למקום.


עמוק לתוך הפורנו – האזורים האפלים

כחלק ממחקר קטן שערכתי. כי ככה אני, עורך מחקרים קטנים – גיליתי שב-10 פנטזיות פטיש הכי פופלריות, יש חיות, טרנסקסואלים, גילוי עריות ואונס ושטויות אבל זה די מיינסטרים.

הפנטזיות שלנו מושפעות מהפאקים הפסיכולוגיים שנוצרו לנו בהתבגרות מהילד הקטן שהיינו, שהיה מבטא מיניות בלמשוך למיכלי בשיער ולתת לה פיצוצים באוזניים, לבוגר שאנחנו שעוצר בתחנות דלק באמצע היום כדי להרביץ בשירותים.

בכל אופן, פנטזיות מיניות באות לספק צורך פסיכולוגי, לכן הן לא אומרות הרבה מחוץ לראש. אולי לא לכולם. אני עד היום לא יודע מה יש לערבים עם כבשים, או שזה סתם סטיגמה. אבל לפי מה שאני הבנתי מהמחקרים הקטנים שלי, מימוש הפנטזיה הדפוקה שלך יכולה להגמר ברע, ועדיף שתשאר פנטזיה, ותעזוב את החמור שלך בשקט.

אומרים שהפנטזיה השכיחה ביותר של נשים דתיות היא אונס. למה? כי אסור להן לרצות את זה והדרך היחידה שלהן להכנס לשם, היא כנגד רצונן.

זאת אומרת שאם גדלתם בהרגשה של חוסר אונים, חוסר שליטה, יותר מדי שליטה, יותר מדי.. אונים? רגש שסובב דחיה או נטישה, בושה או אשמה, חוסר תשומת לב מאמא או אבא: כל אלו עיצבו את היותכם האנשים הדפוקים שאתם, את הפנטזיות המגניבות והיצירתיות שרצות לכם בראש ואת מה שמרטיט לכם את העניינים כשאף אחד לא מסתכל.


"זה רק אני?" כן. סתם זה לא.

באוניבריסטה בקנדה הרביצו סקר שהביא תוצאות של מעל ל-1500 משתתפים.

הסקר קבע מה הן הפטנזיות הכי שכיחות בקרב גברים.

אז מן הסתם שבין הראשונות הן: סקס עם בחורה, סקס עם שתי בחורות, לצפות בשתי בנות, סקס עם מישהו אחר מבן\בת הזוג וסקס במקום לא שגרתי. בערך 80% מהמשתתפים. שתכלס לא יודע למה הם שאלו את זה כי לאף אחד לא אכפת מזה. זה יותר אוביאס מלשים קצת שוקולית בקורנפלקס. הם רק חושבים שהם דפקו פה טוויסט אבל הם לא מחדשים לאף אחד.

מה שמעניין, הוא ש20% מהגברים הסטרייטים מפנטזים בסתר על אונס וגם סקס עם גבר. במקומות היותר נמוכים נמצאים גם פנטזיות שתינה ופטזיות שקשורות בלהתלבש כמו אישה. שזה 10%, זה אומר שסטטיסטית, אחד מחמישה חברים שלך נודד למחשבות הומוסקסואליות במהלך ישיבות באנגים. ואחד מ-10 חושב על להשתין על גבר שהוא אונס. תכלס ספציפית הקומבינציה הזו פחות שכיחה. שכיחה, שונא את המילה המבלבלת הזאת.

חשוב לציין ש2% עפים על חיות ופחות מזה עפים על משהו שאני פשוט לא יכול לכתוב כי הוא נורא מדי. בקטע של כלא או לינץ'. או כלא ולינץ' שזה הכי סביר. 1 מ-50.

דרך אגב, כמות הפורנו חיות שקיימת גורמת לי לחשוב שה2% האלו הם חבורה של מפגרים שהם בכלל הודו בזה כי כנראה כל החבר'ה האחרים פשוט הכחישו והם מלא.

בכל אופן, כמו שאמרתי מקודם, הפנטזיות המיניות שלנו הן לא מה שמוביל את החיים המיניים שלנו, הן בסך הכל פתרון פסיכולוגי ליצר. זאת אומרת, שגם אם אתה החבר הנודד, הכל בסדר איתך, ואתה לא צריך להלחץ.

אני חייב להגיד שהדברים שרצו לי בראש הלחיצו אותי עד כדי כך שפתחתי עליהם גוגל. והייתי בכיתה ט'.

בסופו של יום, אם מה שתופס לך את העין וגורם לך להתפנתר כמו פנתר של הג'ונגל זה תחת עגול ונשי שמקפץ מולך. ולא התחת של החמוס מחמד של השכנה שלך, אז קיבלת תשובה.

וזה מוביל אותי לפורנו הכי דפוק שקיים, ששייך לפאקינג סיניים. או יפניים. אין הרבה כאלו בישראל אז שיזדיינו, כולם סיניים מבחינתי.

בחורה כוסית-פאקינג-על, עם כוס וזין ביחד, שמקבלת פיצוצים ממפלצת ירוקה עם זין בגודל של מכסחת דשא+מארז יין חגיגי לפסח כי אנחנו קרובים לפסח, ו-8 זרועות שנכנסות לכל חור בגוף שלה.

הוא כל כך דפוק ששום דבר אחר לא משתווה לו. מה זה גוף של אשה ליד מישהו עם יתד אולימפית סגולה - חצי רובוטית במקום זין, שמזיין מישהי עם חללית שמספרת בדיחות גזעניות במקום כוס. מה הלאה? תכלס לעשות את זה בתלת מימד. אבל אחרי זה. פשוט דפוק. וואלה שאני קצת כועס על הסינים האלו, נכשלתי בי"א בהכל בגללם. ובגלל קאונטר סטרייק. אבל יותר בגללם.

ואם תהיתם, הרובוטריקים הגיעו מהפורנו בדוק.


אז פורנו

זה די אש. אני יודע שיש כאלו שיגידו שזה תרבות חרא ותעשייה נצלנית ונוראית, אבל אז יש שיגידו "סתום כבר יא היפסטר ותאונן".

אני לא תומך ברוע לב או ניצול. אני תומך בזה שכל עוד בן-אדם לא נמצא בכלא, שילך להיות קופאית בשופרסל אם הוא לא רוצה להיות בפורנו. יש רוב מוחץ של שחקנים ואנשים בתעשייה, שיעמדו לצידי ויגידו, "תמשיכו לראות. בזכותכם יש לי עבודה וציצים חדשים, ואני אוהבת את החיים בדיוק ככה."

אז אני עוקב אחרי ההיגיון, וקורא לכולם לזרום איתי על זה, ולהגיד: "פורנו זה בן של זונה ותפסיקו לזיין לי בשכל." ואז אחרי זה ממש בשקט: "אלא אם כן הוא פוגע או מנצל אדם ללא רצונו."לסיכום

נראה לי שכל הכתבה הזאת פשוט הסבירה לי שפורנו דפק לי את החיים. וואו אני צריך ללכת לחשוב על זה. הלכתי לראות פורנו דחלילים ואז לחשוב על זה ביי.

אה, ותודה לאלוהי האינטרנט על CTRL+SHIFT+N, לא הייתי כלום בלעדיך.


902 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page