top of page

יום ד׳, 16 בפבר׳

|

השבט תל אביב

עטופים בחלל | ערב השקה | 16.02 ת"א

ערב הכרות לצד המעוגן של תעופות הנפש הפסיכדליות, משני תודעה, מוזיקה ותדרים וכל התריגרים שיכולים לעלות לנו בזמן המסע הפסיכונאוטי.

הרישום נסגר
אירועים אחרים
עטופים בחלל | ערב השקה | 16.02 ת"א
עטופים בחלל | ערב השקה | 16.02 ת"א

זמן ומיקום

16 בפבר׳ 2022, 18:30 – 23:30 GMT‎+2‎

השבט תל אביב, Paul Kor St 16, Tel Aviv-Yafo, Israel

פרטי האירוע

עלמא ומענה שמחים ונרגשים להשיק:

עטופים בחלל: ערב הכרות לצד המעוגן של תעופות הנפש הפסיכדליות, משני תודעה, מוזיקה ותדרים וכל התריגרים שיכולים לעלות לנו בזמן המסע הפסיכונאוטי.

פאנל בהנחיית צוות מענה:

מעיין מלודי - "מענה פסיכוטידלי" 

משברים נפשיים ופסיכדליים בראי הגישה הטראנספרסונלית. החוויה הפסיכדלית מכילה בתוכה תופעות חושיות עוצמתיות ותכנים אישיים וביוגרפיים, אבל לא רק. בהרצאה זו נגע באורות הגבוהים וגם נצלול לרבדים העמוקים והחשוכים, ונגלה מה המסר שמחכה להתגלות מתוכם. נשתמש בכלים פשוטים ומוכרים כדי לעבוד עם חוויות קיצון כך שכולנו נוכל לפגוש את החוויה הבאה מתוך מקום קשוב ומסור יותר.

מיכאל פיין - "המדריך לטרמפיסט" 

החוויה הפסיכדלית לא מתחילה ברגע שאנחנו שמים את הקרטון מתחת ללשון ולא מסתיימת כשאנחנו הולכים לישון בסוף היום. תהליך ההכנה מתחיל הרבה לפני, והאינטגרציה לא נגמרת לעולם. בהרצאה נתבונן ביחד על הדברים שמשפיעים על החוויה הפסיכדלית, ונקבל כלים שיסייעו לנו למזער את הסכנות ולהוציא ממנה את המיטב. נלמד להסתכל על החוויה שלנו כחלק מהתהליך של ההכנה והאינטגרציה, וכחלק מהתהליך הרחב יותר של החיים שלנו.

צלילים מרפאים עם רן גרסון - 

התדרים ידועים ביכולת הריפוי החזקה שלהם, כמו המוזיקה כך כל היוניברס בנוי מתדרי סאונד ורטטים. סדנה בת שעה, בה נעבור טרנספומציה דרך מוזיקת תדרים, קערות טיבטיות, גונג ודיג'ירידו.

מסיבה שאמאנית עם DAWN

נסיים בחגיגה של החיים ונמשיך את מסע הסאונד עם מוזיקה מכושפת מהגו'נגלנים של פרו ועד המדבריות של סהרה.

יום רביעי, 16.02.22 ב-"שבט" ת"א. מתחילים בשעה 18:30 עד הלילה. האירוע פועל בתו האנושי!

זהו ערב איכותי ומצומצם למסע מיוחד, מומלץ לשריין את מקומכם מראש!

כרטיסים - 

סבב א' - "הופמן דבר אלי": 100 ש"ח 

סבב ב' - "מק'קנה צדק": 120 ש"ח

במידה ותיהיה מכירה במקום המחיר יעמוד על: 140 ש"ח

על פרויקט מענה:

מענה יוצרת מרחב לעבודת עומק והתבוננות הוליסטית על החוויה הפסיכדלית ותהליך האינטגרציה. הגישה שלנו נובעת מתוך כבוד והערכה לחומרים ולחוויות הפסיכדליות, ורוצה להפיק מהם את המירב. לצד הסברה ויידוע לגבי הסכנות האפשריות בשימוש בחומרים, אנו רוצים ורוצות להציע כלים ודרכים להתמרה של החוויות כך שילוו אותנו באופן מיטיב גם בחיי היום-יום.

הקמנו שירות שמציע ליווי נפשי ומיודע פסיכדליה בזמן ולאחר חוויות קיצון מטלטלות. כולנו בעלי ניסיון והכשרה בתחום, וכאן כדי לתת מענה אמיתי ומותאם אישית.

מענה מציעה מפגשים אישיים ומשפחתיים של ליווי ותמיכה מתוך אמונה כי התמודדות עם משברים נפשיים היא חלק טבעי מהחיים ואנחנו פה כדי לעבור אותם יחד.

עלמא קומיוניטי:

עלמא זה בית לאנשים, מקום אותנטי של תשוקה משותפת לחוויות החיים דרך התנסות בתודעה, ידע, מוזיקה, אמנות וסביבה לאנשים מגוונים שמאמינים שאפשר ליצור ביחד קהילה אמיתית.

חזון העלמא בה ממקור השם עצמו. עלמא בשפה הארמית אומר עולם. כל אחד ואחת זה עולם ומלואו. ביחד אנחנו יכולים בשפה משותפת של ערכים והדדיות.

עלמא זה בית לאירועים וחוויות, מקום שבו אפשר למצוא את עצמנו בביחד. עם אנשים שמאמינים בשינוי חברתי עמוק. מקום אחד לכל מה שקורה וטוב סביבנו המשרת את הערכים של כולנו. כי כולנו עלמא, ועלמא זה כולנו.

שיתוף

bottom of page