top of page
Purple Black Modern Occult Halloween Event Business Halloween Banner (1080 × 1080 px) (Sto

אָלֶף|ALEPH
Frequency Modulation
10.11.22 | Open Gates 22:00

אנחנו שמחים להזמין אתכם לסיבוב הבא של:
אָלֶף - ALEPH
10.11.22

 
אחרי יריית הפתיחה המטורפת שעשינו באירוע האחרון, שהייתה ללא ספק אבן דרך משמעותית ואפילו הגדרנו מחדש את המשמעות ל"חוויה" פותחת תודעה. אנחנו שמחים להמשיך לסיבוב הבא במעבדה הפסיכדלית של 
אָלֶף
 

במיוחד לחוויה האקספרמנטלית שלנו, יצרנו שני חללים השוזרים מרחב הרמוני אחד.
החלל הראשון הוא חלל גלריה, בו תוצג אמנות רב-מימדית שתגיע במיוחד לאירוע שלנו. כל הפרטים לגבי הגלריה בהמשך העמוד

 

במרחב הראשי, אָלֶף. חלל שכולו ממופה וויזואלית ע"י 25 מקרני לייזר שיוצרים חוויה בין מציאות לחלום. בחלום הצלול שלנו אנחנו הולכים לארח אתכם לחוויה החוצה את גבול ההיגיון והדמיון. אז תתכוננו למסע פסיכדלי בין רבדי התודעה, הסאונד והתנועה. לצד כל זה יתלוו אלינו מופעי פריצות מטורפים ע"י דמויות משוגעות שיתנו קונטרה מיוחדת לערב המטורף שמתשבל כאן.
 

🔊 הפעם יובילו את המסע המוזיקלי:

🎵 Flooting Grooves - 🇿🇦 🎵


אחרי שלא נחת כאן בארץ מעל 5 שנים, אנחנו יותר משמחים לארח את הפרויקט המדהים הישר מדרום אפריקה באלף הקרוב. פירס פלוטינג גרוב'ס הוא אדם בעל כשרונות אין ספור עם ביוגרפיה סופר מעניינת שפועל כאן כבר כמעט שני עשורים במישורי המוזיקה הפסיכדלית.
 

הפרויקטים של פירס מלווים במגוון ג'אנרים במחוזות המוזיקה הפסיכדלית לכל גווניה. נגיעות המושפעות מפינק פלויד, אוזריק טננק'לס, לד זפלין ועוד. שיתופי פעולה שהם עמודי טווח במוזיקה הפסיכדלית האלקטרונית, אחד ממיסדי PEAK RECORDS האגדי עם AJJA. החלילן של KAYA PROJECT ועוד רבים וטובים ברפרטואר שלו.
 

הפעם האחרונה שאירחנו אותו כאן הייתה בעלמא פסטיבל בשנת 2017, אירוע שנצרב חזק בזיכרון ובלב של מאות אנשים בלב המדבר. הפעם הוא חוזר עם המון מוזיקה חדשה וגרובית לחוויה המדהימה של אָלֶף. פירס יקח אותנו למסע של 3 שעות בלייב בהופעה חד פעמית שתחיל מעולמות הדאונטפו ויעלה עד לפסיכדליק-טראנס. את ההופעה הזאת, ממש לא כדאי לפספס!

🎵 ARGAMAN 🎵
 

איתי ארגמן הוא מוזקאי מחונן, איש תדרים ומהנדס סאונד מהמוערכים בארץ! יגיע לפתוח לנו את המסע המטורף של אָלֶף הקרוב. את חתימת צבע הסאונד של ארגמן אי אפשר לפספס. אחרי חקר אינסופי של תדרים והשפתעם על המוח והרגש, איתי שיחרר את האלבום הנצחי שלו MY LITTLE FOREST בשנת 2009 ומאז השפיע על ז'אנר שלם ועיצב בו את הדרך להמון אמנים בתחום. 
 

כיום איתי לקח צעד קדימה את עולם התדרים ופתח קליניקה שתמתמחה בטיפול ע"י תדרי סאונד שמביאים ריפוי מדהים לאנשים. אנחנו כבר המון זמן מחכים לרגע שארגמן יגיע לבמה שלנו וזה מאוד מרגש שזה קורה בפרויקט שכולו מבוסס תדרים של קול ואור. הולך להיות מיוחד זה בטוח.

🎵 MantisMash 🎵


נתן מאנטיס מוביל פרויקט מעורר השראה בג'אנר ה- PSY BASS. הוא הופיע בבמות הגדולות בעולם: בום פסטיבל, מודם בקרואטיה, אינפרהסאונד ועוד רבים וטובים. נתן ליווה במשך 3 שנים את הטור של ההרכב האגדי OZRIC TENTACKES בארה"ב ואפילו הפך להיות חלק אינטגרלי בפרויקט צד של אוזריק - NODENS LCTUS.
 

אחרי שיחרורים בלייבלים MERKABA ו-SHANTI PLANTI ורימקסים לגדולים ביותר, מאנטיס שיחרר את האלבום המעולה שלו TIME SEEDS. מאנטיסמאש מביא איתו מסע מוזיקלי רב-מימדי, מלא בפרקטלים של אור ואהבה לעולם. יהיה מרגש.
 

Visuals Playground By Masterdamus

אמן הוויזאלס מהטופ בארץ ושם ענק בסצנה הגלובלית ושותף לפרויקט האלף. דוריאן הוא אמן נחשק ביותר הנמצא בתחום המיפוי הוויזאלי מעל 20 שנה. מהכנת מיצגי-על בפסטיבלים הגדולים ביותר עד להפקות ענק בשילוב טכנולוגיות חדישות ומתקדמות בעולם הוויזאולי. 

דוריאן יקח כמו תמיד את המושכות להפיכת המרחב לפלייגראונד פסיכדלי שהולך להפיל לכם את הלסת.​


ART EXHIBITION
 

תום אסא - אמנות המיתרים | אמן בחסד שבדיוק הוציא תערוכה מדהימה חדשה. תום הוא אמן סטרינג ארט מרשים שהולך להציג באירוע את התערוכה החדשה שלנו "בין המיתרים". יהיה ואו.

יחיה מלול - פיסול וציור | יחיה יציג בפנינו אמנות תלת מימדת של פיסול בלייב לאורך האירוע. לצד זה הוא יציג עוד עבודות ופיסים מיוחדים בתערוכה.


LIVE PERFORMANCE

LAURA | NERIHOP | DARIA

🎟️ כרטיסים 🎟️

סבב א - 100 ש"ח - SoldOut

סבב ב' - 120 ש"ח - SoldOut

סבב ג' - 140 ש"ח - NOW

מחיר אחרון בכניסות - 160 ש"ח - Soon

~~ כמה דגשים חשובים ~~ 
- האירוע קורה היום 10.11.22, פתיחת שערים בשעה 22:00
- הכניסה מותנת בהצגת כרטיס שנרכשתם לצד ת.ז
- הכרטיסים הם שמים בלבד ולא ניתן להעביר אותם
- יש להשמע להוראות הסדרנים וצוות האבטחה.
- העישון אסור בחלל! יש אפשרות לצאת החוצה לעשן 🙂
- נשק, חפצים חדים וחומרים אסורים לא נכנסים.
- אפס סובלנות להטרדות במרחב! במידה וקורה משהו אנחנו מבקשים לפנות לאבטחה או לכניסות ונטפל מידי בעניין.
- ערבות הדדית: אנחנו הולכים לעבור מסע פסיכדלי, שימו לב לחברים סביבנו. אם מישהו/י לא מרגישים טוב תפנו בבקשה ישר אלינו. אנחנו רוצים שכולנו נכנס בשלום ונחזור לשלום 🙂

 

הכניסה למתחם קורת מ2 מקומות:
- דרך שער A של ארנה.
- דרך חניון המכוניות התת-קרקעי של ארנה. ואז עולים לשער A.
אתם תראו את עמדת הכירטוס מחוץ למתחם ושם נקבל אתכם.
- שירותים יהיו בתוך מרחב ארנה.

 

אז ניפגש שוב בקרוב, נהפוך לאחד, נתרגש ונחווה משהו שהולך לשנות לכולנו את החיים בערך.

מתרגשים מאוד ומצפים לכולכם. צוות אלף ועלמא קומיוניטי ❤️

tickets

רכישת כרטיסים
 

bottom of page